Aktualności z życia szkoły
Św. Mikołaj w szpitalu

Zabawa mikołajkowa ze studentami URz

6 grudnia 2018 r. do naszych uczniów w szpitalu przy ul. Lwowskiej przybył św. Mikołaj w towarzystwie elfa oraz wesołych śnieżynek z Uniwersytetu Rzeszowskiego. Spotkanie uświetnił występ młodego piłkarza Adriana oraz jego ewolucje z piłką nożną. Wiele radości sprawił żongler z towarzyszącą mu akrobatką, którzy przyjechali do nas z dalekiego kraju - Chile. Do tańca i wesołej zabawy zachęcał naszych podopiecznych wodzirej. W trakcie spotkania, wśród śmiechu i wesołych okrzyków św. Mikołaj wręczył każdemu dziecku prezenty. Miły gość odwiedził również naszych małych uczniów-pacjentów leżących na oddziałach wręczając każdemu mikołajkowe upominki.

Na roześmianych twarzach dzieci widoczne było zadowolenie z wesołej zabawy i otrzymanych prezentów. Dobry humor nie opuszczał ich przez cały dzień.

 
Św. Mikołaj w Łańcucie

Witaj Święty Mikołaju!

6 grudnia 2018r. do uczniów Centrum Medycznego w Łańcucie przyszedł Święty Mikołaj. Przywędrował z wielkimi workami prezentów, które pomagała mu nieść Śnieżynka Anetka. Każdy uczeń miał okazję porozmawiać ze Świętym. Wszyscy, według Mikołaja, byli w minionym roku bardzo grzeczni i pracowici, więc otrzymali wielkie worki z prezentami. Nauczyciele oraz personel medyczny zostali poczęstowani łakociami.

 
Wycieczka do TV Rzeszów

Zawód - pracownik TV

6 grudnia 2018r. roku uczniowie klasy I-III z KRORE wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do TVP Rzeszów. Było to dla nich ogromne przeżycie. Mieli okazję odwiedzić montażownię, archiwum i studio nagrań, a także sprawdzić się w roli spikerów. Wiele frajdy sprawiło im zapowiadanie pogody. Pytaniom o pracę ludzi z telewizji nie było końca.

 
Park Trampolin - "Flay Park" w KRORE

Mikołajki z klubem sportowym "Piramida"

5 grudnia 2018r. naszych podopiecznych w KRORE odwiedził Mikołaj z Parku Trampolin - Flay Park- w Rzeszowie. Podopieczni naszej szkoły otrzymali słodkie upominki, a spotkanie umilił występ grupy akrobatycznej z Klubu Sportowego "Piramida".

 
Teatr za Jeden Uśmiech

Przedstawienie mikołajkowe w szpitalu

Bardzo szczególnym dniem dla wszystkich uczniów naszej szkoły są obchodzone każdego roku Mikołajki. W dniu 4 grudnia 2018r. dzieci z oddziałów przy Lwowskiej uczestniczyły w wesołym przedstawieniu Teatru za Jeden Uśmiech pt. "Bajka Mikołajkowa - Niezwykłe przypadki niesfornej Agatki". Oczywiście jedna z głównych ról należała do Świętego Mikołaja. Na zakończenie imprezy każdemu dziecku "gość dnia" osobiście wręczył prezent. Był czas na wspólne zdjęcia. Uśmiech gościł na twarzach, a radość w sercach naszych poopiecznych.

 
Wycieczka do kina "Za rogiem"

Mikołajki z "Mikołajkiem"

4 grudnia 2018r. wszyscy uczniowie w Łańcucie, otrzymali od Dyrekcji Szkoły pierwszy mikołajkowy prezent - bilety do kina "Za rogiem". Wspólne z nauczycielami obejrzeli wyśmienitą komedię "Wakacje Mikołajka".

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 11

Imieniny

Wczoraj: Alfreda Izydora
Dzisiaj: Niny Celiny
Jutro : Albiny Zdzislawy

Erasmus+

BIP szkolny

bip