Bieżące


"Bliska strefa kreatywnej zabawy"  Email

"Ruch i muzyka dla małego i dużego smyka"

13 czerwca 2019 roku w KRORE odbyła się lekcja otwarta pt. "Ruch i muzyka dla małego i dużego Smyka", w której uczestniczyły dzieci z klas I-IV wraz z rodzicami. Spotkanie dostarczyło wszystkim wiele radości. Pozwoliło spędzić aktywnie czas w gronie najbliższych.

 
Piknik rodzinny  Email

Święto rodziny w Budach Głogowskich

 
Wycieczka szkolna  Email

Wycieczka do schronu "Marysieńka"

11 czerwca 2019 roku uczniowie kl. VIII KRORE wybrali się pieszo na wycieczkę do schronu przeciwatomowego "Marysieńka" w Rzeszowie. Mieli okazję poznać historię tego miejsca i zejść pod ziemię, by oglądnąć szereg znajdujących się tam pomieszczeń, m.in. wentylatornię, kuchnię i pomieszczenia mieszkalne. "Marysieńka" to jeden z nielicznych zachowanych obiektów tego typu w Polsce. Mogło się w nim schronić przez 21 dni aż 58 osób.

 
Cała Polska czyta dzieciom  Email

XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

10 czerwca 2019 roku uczniowie z kl. VI-VII KRORE włączyli się w największe doroczne święto czytelnicze - XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom ogłoszony przez kampanię społeczną Cała Polska Czyta Dzieciom. Tego dnia królował "Mały Książę". Książka Antoine'a de Saint-Exupéry'ego, której fragmenty odczytano, po raz kolejny zachwyciła uczniów swoim niezwykłym, ponadczasowym przesłaniem. Wspomniano również o literaturze współczesnej, która porusza problemy bliskie nastoletnim odbiorcom, zachęcając do tego, by w czasie wakacji zamienić komórkę właśnie na nią.

 
Dzień Nauki w KRORE  Email

Dzień Nauki

Jedna grupa układała pierwiastkowe memory i ćwiczyła się w tangramach, duga podziwiała kolorowe wulkany z suchego lodu, wody i barwników, trzecia sprawdzała przewodnictwo cieplne, a czwarta dzięki specjalnej aplikacji poruszała robotami. Podczas Dnia Nauki każdy uczeń mógł znaleźć coś dla siebie. Spotkanie odbyło się 10 czerwca 2019 roku w KRORE i było połączeniem wiedzy z różnych dziedzin - matematyki, chemii, fizyki i robotyki.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 36

Imieniny

Wczoraj: Daniela Dalidy
Dzisiaj: Marii Magdaleny
Jutro : Bogny Apolinarego

Erasmus+

BIP szkolny

bip