Światowy Dzień Chorego

Światowy Dzień Chorego

Uczniowie szkoły szpitalnej zawsze pamiętają o Światowym Dniu Chorego. W tym roku, 11 lutego 2020 roku, pacjentów z Dziennego Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej KRORE odwiedziły dzieci z przedszkola w towarzystwie Dyrekcji, a dzień później przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i członkowie Koła Kwiatowego z nauczycielami. Wizyty wypełniły słowa ciepła i troski - przede wszystkim życzenia szybkiego powrotu do pełni sił. Przedszkolaki przygotowały dla chorych serduszka ze słodkim upominkiem. Uczniowie wręczali paniom własnoręcznie zrobione kwiaty, a panom laurki.

Uczniowie, dyrekcja i nauczyciele ze szpitala przy ulicy Lwowskiej świętowali Dzień Chorego 12 lutego 2020 roku. Wraz z personelem medycznym i dyrekcją szpitala uczestniczyli w uroczystej Mszy św. w Kaplicy szpitalnej, której przewodniczył J.E Biskup Jan Wątroba.

 

Imieniny

Wczoraj: Leszka Tamary
Dzisiaj: Franciszka Karola
Jutro : Bonifacego Waltera

Erasmus+

BIP szkolny

bip