Walentynki w KRORE

"Pod dachami Paryża - Miłość. Moda. Paryż"

- to tytuł spotkania zorganizowanego w KRORE z okazji Dnia Świętego Walentego. Odbyło się ono 19 lutego 2020 roku. Imprezę poprowadziła Barbara Gromadzka z rodziną. Uczestnicy spotkania z entuzjazmem przyjęli występ uczniów i nauczycieli skupionych w grupie "Bajkersi" i w szkolnym kabarecie "Lubię to!", podczas którego prezentowano znane francuskie piosenki o miłości w polskich wersjach językowych. Mnóstwo emocji wzbudził również kolejny punkt programu - pokaz sukien wieczorowych z kolekcji Izabeli Garlak, rzeszowskiej projektantki z salonu mody ślubnej "Igar". Po pokazie, miejsce na scenie zajęły Julianna Gromadzka i Katarzyna Gromadzka. Utwory muzyczne w ich wykonaniu dopełniły miłosną ucztę dla oka i ucha. Owacjom nie było końca. O piękne zdjęcia z imprezy zadbał Tomasz Cierpisz z rzeszowskiego Draw Light Studio.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w imprezę osobom, dzięki którym mogliśmy chociaż przez chwilę przenieść się na skrzydłach miłości do Paryża i poczuć magiczny klimat miasta mody.

 

Imieniny

Wczoraj: Leszka Tamary
Dzisiaj: Franciszka Karola
Jutro : Bonifacego Waltera

Erasmus+

BIP szkolny

bip