Rok Szkolny 2018/2019
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019  Email

Uroczysta akademia w KRORE


 
Spotkanie z policjantami KWP w Rzeszowie  Email

"Powiedz STOP cyberprzemocy"

17 czerwca 2019 roku w sali konferencyjnej KRORE odbyło się spotkanie z podinspektor Aliną Pieniążek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Przyświecało mu hasło: "POWIEDZ STOP CYBERPRZEMOCY". Policjantka uświadomiła młodzieży, jakie zachowania mieszczą się w ramach omawianego zjawiska i co grozi komuś, kto się ich dopuści. Zwróciła również uwagę na to, gdzie może zgłosić się osoba, która padła ofiarą cyberprzemocy. Na koniec spotkania dzieci otrzymały upominki oraz książeczki na temat bezpiecznego zachowania się w różnych codziennych sytuacjach oraz nad wodą.

 
Teatr Prekursor Artystyczny z Krakowa  Email

"Borsuk Bazyli rusza do miasta"

Dnia 17 czerwca 2019 roku uczniowie z oddziałów szpitalnych przy ul Lwowskiej wraz z rodzicami uczestniczyli w widowisku artystycznym pt: "Borsuk Bazyli rusza do miasta" w wykonaniu Teatru Prekursor Artystyczny z Krakowa. Dzieci poznały zabawną historię leciwego Borsuka, który zaproszony przez dawną przyjaciółkę Myszkę udał się na pierwszą w swoim życiu wyprawę do miasta. Wielką zaletą spektaklu był jego interaktywny charakter. To dzieci pomagały Bazylemu we wszystkich jego problemach z ruchem ulicznym, tłumaczyły mu znaczenie znaków i przeprowadzały go przez ulicę. Zachęcana przez aktorów publiczność tworzyła spektakl, grając jedną z głównych ról. Dzisiejsze popołudnie to nie tylko mile spędzony przez uczniów czas, ale również ogromny bagaż wiedzy, przydatnej w codziennym życiu.

 
Warsztaty z pierwszej pomocy  Email

Udzielamy pierwszej pomocy

Dnia 17 czerwca 2019 roku na oddziale onkohematologii odbyły się warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone przez p. Sylwię Maszlanke. Dzieci poprzez zabawę udzielały pierwszej pomocy zabawce - poszkodowanemu, nieprzytomnemu Misiowi i opatrywały jego złamaną łapkę. Połączenie teorii z praktyką to bardzo wartościowa i ciekawa forma przyswajania ważnej dla dzieci wiedzy. Dlatego cieszy, tak liczny i aktywny udział w zajęciach naszych podopiecznych oraz ich rodziców.

 
Ochotnicza Straż Pożarna  Email

Zawód - strażak

Dnia 14 czerwca 2019 roku uczniowie KRORE uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej - Słocina. Zajęcia odbyły się na świeżym powietrzu. Każdy mógł przymierzyć strażacki kask, wsiąść do strażackiego wozu, wypytać gości o ich pracę, codzienne obowiązki. Nie obyło się bez praktycznej prezentacji wodnych możliwości i dźwiękowych sygnałów strażackiego pojazdu.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 37

Imieniny

Wczoraj: Gerarda Teodora
Dzisiaj: Aurelii Ladysława
Jutro : Justyny Cypriana

Erasmus+

BIP szkolny

bip