Aktualności z życia szkoły
Przedszkolaki z KRORE

Świąteczna wizyta

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, przedszkolaki z KRORE wybrały się do "babć i dziadziów" z Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej, by złożyć im życzenia. Dzieci zaśpiewały znane kolędy i pastorałki oraz wręczyły wszystkim własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Za wzruszający występ i okazane dorosłym pacjentom serduszko zostały obdarowane słodyczami.

 
Muzum Dobranocek

Spotkanie z bohaterami bajek

19 grudnia 2019 roku przedszkolaki z Dziennego Oddziału Nurorehabilitacji odwiedził niezwykły gość - Reksio, który wraz z panią Katarzyną Lubas, Dyrektorem Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, przeniósł maluchy w magiczny świat bajek. Dzięki wspólnemu układaniu puzzli, zabawom dramowym i wcielaniu się w postacie Misia Uszatka, Colargola, Bolka i Lolka czy Rumcajsa, dzieciaki mogły zaprzyjaźnić się z bohaterami bajek sprzed lat.

 
Wizyta uczniów z SP nr 2

Świąteczne stroiki

18 grudnia, tradycyjnie jak, co roku ze świątecznymi życzeniami odwiedzili nas uczniowie SP nr 2. Wręczając swoim chorym rówieśnikom oraz personelowi medycznemu własnoręcznie wykonane świąteczne stroiki, życzyli wszystkim "Wesołych Świat i szczęśliwego Nowego Roku".

 
Szkolne Koło Caritas

Świąteczna akcja Szkolnego Kola Caritas

SZKOLNE KOŁO CARITAS wyraża serdeczne podziękowania, wszystkim tym, którzy przyczynili się do sukcesu naszej, kolejnej już, akcji świątecznej. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

DZIĘKUJEMY !!!

 
Jasełka w KRORE

Przedświąteczne spotkanie ze sponsorami

Dziecięce przedstawienie jasełkowe, występ szkolnego kabaretu "Lubię to!", kolędy i znane świąteczne piosenki w wykonaniu uczniów i nauczycieli - tak w skrócie można opisać przebieg przedświątecznego spotkania, które zorganizowano w KRORE 18 grudnia 2019 roku. Wzięli w nim udział lekarze, fizjoterapeuci, psychologowie, pielęgniarki, rodzice i nauczyciele. Nie mogło zabraknąć również przedstawicieli firmy MTU. Jej pracownicy - Ludzie Ogromnych Serc - od ponad dziesięciu lat wspierają szkołę szpitalną, ofiarując uczniom nowoczesne pomoce edukacyjne, gry planszowe i artykuły papiernicze.

Po spotkaniu uczniowie mieli szansę, by poczuć się jak prawdziwi piloci. Wszystko dzięki studentom Politechniki Rzeszowskiej z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, którzy przywieźli do ośrodka model samolotu i prezentowali go uczniom.

 
Wigilia w Łańcucie

"Nie zapomnijmy tego..."

18 grudnia 2019 roku w Łańcucie dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, personel medyczny oraz zaproszeni goście wzięli udział w spotkaniu opłatkowym. Uroczystość rozpoczęło przedstawienie jasełkowe p.t. "Nie zapomnijmy tego...", w wykonaniu naszych podopiecznych. Następnie wszyscy dzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia i wspólnie zasiedli do wigilijnego stołu. Panował nastrój prawdziwie świąteczny, dzięki czemu każdy poczuł magię zbliżających się świąt.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 16

Imieniny

Wczoraj: Aurelii Ladysława
Dzisiaj: Justyny Cypriana
Jutro : Damiana Amadeusza

Erasmus+

BIP szkolny

bip