Aktualności z życia szkoły
Św. Mikołaj w KRORE

Mikołajkowe niespodzianki

6 grudnia 2019 roku do KRORE przybył św. Mikołaj. Dzieci wyglądały go od rana i były bardzo podekscytowane, kiedy z oddali dobiegł ich dźwięk dzwonków. Mikołaj długo opowiadał o swojej podróży, a potem pytał dzieci, jak sprawowały się przez cały rok. Każdy, kto był grzeczny, mógł sięgnąć do kosza pełnego słodkości i wyciągnąć z niego prezent. W KRORE były tylko grzeczne dzieci, dlatego czekała na nie jeszcze jedna niespodzianka - pokaz trialu rowerowego pana Krystiana Herby. Uczestnicy pokazu z zapartym tchem śledzili poczynania mistrza.

Mikołaj pamiętał o wszystkich dzieciach z KRORE. Po spotkaniu z pacjentami z oddziałów rehabilitacji, udał się jeszcze do przedszkolaków i uczniów z kl. I-III.

 
Mikołaj w szpitalu

Zabawa mikołajkowa ze studentami URz

Dnia 6 grudnia 2019 roku dzięki wielkim sercom studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego nasi uczniowie w szpitalu przy ulicy Lwowskiej świętowali Mikołajki. Wspólna zabawa przy muzyce sprawiła dużo radości najmłodszym, starsi spróbowali swoich sił w konkursach. Każdy uczestnik zabawy otrzymał balonowego stworka skręconego przez Śnieżynkę. Dzieciaki, które nie mogły dołączyć do wspólnej zabawy jako pierwsze w salach odwiedził Święty Mikołaj z upominkami. Był czas na wspólne zdjęcia i chwilę rozmowy z wyjątkowym gościem.

 
Teatr "Krak - Art" z Krakowa

Przygody bohaterów "Krainy Lodu"

5 grudnia 2019 roku naszych uczniów w szpitalu przy ulicy Lwowskiej kolejny raz odwiedzili aktorzy Studia Teatralnego Krak-Art z przedstawieniem pt "Świąteczna gorączka Olafa". Spektakl zrealizowano na podstawie znanej bajki - "Kraina Lodu". Piękne królestwo skrywające tajemnicę dwóch sióstr, zabawny bałwanek Olaf, tajemnicze moce, piękna zmieniająca się scenografia, pozwoliło naszym podopiecznym przenieść się do wyjątkowego świata śniegu i lodu. Dało się odczuć, że magiczny czas świąt jest tuż, tuż...

 
Impreza mikołajkowa w KRORE

Zabawa z wesołym wodzirejem

4 grudnia 2019 roku w KRORE odbyła się mikołajkowa impreza, którą poprowadził pan Michał Samborski. Dzieci wspólnie z panią dyrektor Elżbietą Telesz, rodzicami i opiekunami dały sie ponieść radosnej i spontanicznej zabawie, pamiętając, że już niedługo św. Mikołaj zapuka do ich drzwi.

 
Podarunki od serca

Miłe odwiedziny

Z okazji zbliżających się "mikołajek" naszych podopiecznych odwiedzają uczniowie i nauczyciele rzeszowskich i podrzeszowskich szkół.

4 grudnia 2019 roku naszych wychowanków z oddziału Neurologii w szpitalu przy ulicy Lwowskiej odwiedzili uczniowie i przedstawiciele Rady Rodziców z Zespołu Szkół w Kielanówce.

5 grudnia 2019 roku szkołę szpitalną odwiedziła pani Ewa Rzucidło, która przekazała mikołajkowe upominki od uczniów i rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Rzeszowie.

Serdecznie dziękujemy!

 
Apel w Łańcucie

Bohaterowie Powstania Listopadowego

29 listopada 2019 roku w Łańcucie odbył się uroczysty apel poświęcony bohaterom powstania listopadowego. W atmosferze powagi i skupienia uczniowie zaprezentowali teksty, w których poruszono tematykę walki Polaków z zaborcą. Apel uczczono pięknymi pieśniami powstańczymi.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 16

Imieniny

Wczoraj: Bogusława Tekli
Dzisiaj: Gerarda Teodora
Jutro : Aurelii Ladysława

Erasmus+

BIP szkolny

bip