Aktualności z życia szkoły
Akcja Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie nowel polskich

13 września 2019 roku nasi podopieczni z Łańcuta włączyli się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. Poznali biografię autorów najwybitniejszych ośmiu polskich nowel. Następnie wysłuchali wybranych fragmentów dzieł polskich nowelistów.

Do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie uczniowie z KRORE włączyli się 16 września 2019 roku. Po południu zgromadzili się w sali konferencyjnej, by wspólnie z osobami związanymi ze szkołą, m.in. z personelem medycznym, rodzicami i nauczycielami, obchodzić wielkie święto literatury z nowelami słynnych polskich twórców w rolach głównych.

W nowelistyczną podróż przez kilka epok literackich - od romantyzmu do dwudziestolecia międzywojennego, wyruszyli 18 września 2019r. również uczniowie z oddziałów szpitalnych przy ul. Lwowskiej.

 
Spotkanie z Fundacją Dr Clown

Powitanie szkoły z wolontariuszkami "Dr Clown"

5 września 2019r. naszych podopiecznych odwiedziły wolontariuszki fundacji "Dr Clown". Kolorowe przebrania, czerwone nosy, balony oraz szeroki uśmiech to wyjątkowo skuteczna terapia, za którą bardzo dziękujemy i oczekujemy z niecierpliwością na następne spotkania!

 
Witamy nowy rok szkolny 2019/2020

Witaj szkoło!

2 września 2019 roku uczniowie, rodzice oraz nauczyciele Zespołu Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie zainaugurowali nowy rok szkolny 2019/2020.

Uroczystość odbyła się w Klinicznym Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno - Edukacyjnym im. bł. Jana Pawła II w Rzeszowie. Pani dyrektor Elżbieta Telesz serdecznie powitała zebranych uczniów, rodziców i nauczycieli. Życzyła wszystkim dużo zdrowia, wytrwałości, wielu sukcesów w nauce oraz spełnienia wszystkich marzeń i planów.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 następna > ostatnia >>

Strona 16 z 16

Imieniny

Wczoraj: Aurelii Ladysława
Dzisiaj: Justyny Cypriana
Jutro : Damiana Amadeusza

Erasmus+

BIP szkolny

bip