Z okazji Dnia Chłopaka każdy uczeń z Łańcuta otrzymał życzenia oraz drobne upominki. Dodatkowo „panowie” mogli poczuć się jak gwiazdy, spacerując po czerwonym dywanie. Każdy z chłopców musiał wykonać wylosowane przez siebie zadanie. Największą trudność przyniosło zawiązanie krawatu.

W dniu 14 września 2021 r. licealiści z Łańcuta, pod opieką nauczycieli, wzięli udział w akcji Sprzątanie Świata pod hasłem ,,Myślę, więc nie śmiecę”. Akcja przypomniała i uświadomiła młodzieży, że wyrzucane odpady stanowią zagrożenie zarówno dla natury, jak i dla każdego z nas. Nie opłaca się śmiecić w naturze, jeśli chcemy zadbać o wspólne zdrowie nasze oraz przyszłych pokoleń. Niszcząc naturę, niszczymy siebie!

Jesteśmy dumni z tego, ze nasz szkoła zdobyła Ogólnopolski certyfikat „EKO – SZKOŁA 2021”. W ramach projektu nasi uczniowie wzięli udział w wielu ekologicznych przedsięwzięciach oraz zrealizowali film „Mój ekologiczny dom”. Pamiętajmy – Teraz trendy jest być EKO!

Nadszedł upragniony dzień. Uczniowie oddziału dziennego w Łańcucie zakończyli rok szkolny. Z tej okazji 23 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystość podczas, której podsumowano pracę edukacyjną i wychowawczą. Na spotkanie przybyli: Starosta Powiatu Łańcuckiego Adam Krzysztoń, Naczelnik Wydziału Edukacji Tadeusz Pasieczny oraz władze Centrum Medycznego  w Łańcucie na czele z panem Łukaszem Waisem. Uczniowie zaprezentowali zabawną scenkę pt. „Jeden dzień z życia szkoły”. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom, album i słodką niespodziankę od Zarządu Centrum Medycznego.

22 czerwca 2021 r. uczniowie klasy VII i VIII KRORE udali się na wycieczkę do schronu „Marysieńka”. Niepozorny budynek, który ujrzeli,  nie zapowiadał, co kryją jego podziemia. Ze zdziwieniem przemierzali  więc tajne pomieszczenia i obserwowali system urządzeń, dzięki którym schron mógł funkcjonować. Zwiedzaniu sprzyjał również przyjemny chłód panujący wewnątrz budynku.

Strona 1 z 37

ul. Lwowska 60 35-301, Rzeszów 17 866 42 68 szkolaszpitalna@wp.pl