Jesteśmy dumni z tego, ze nasz szkoła zdobyła Ogólnopolski certyfikat „EKO – SZKOŁA 2021”. W ramach projektu nasi uczniowie wzięli udział w wielu ekologicznych przedsięwzięciach oraz zrealizowali film „Mój ekologiczny dom”. Pamiętajmy – Teraz trendy jest być EKO!

Nadszedł upragniony dzień. Uczniowie oddziału dziennego w Łańcucie zakończyli rok szkolny. Z tej okazji 23 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystość podczas, której podsumowano pracę edukacyjną i wychowawczą. Na spotkanie przybyli: Starosta Powiatu Łańcuckiego Adam Krzysztoń, Naczelnik Wydziału Edukacji Tadeusz Pasieczny oraz władze Centrum Medycznego  w Łańcucie na czele z panem Łukaszem Waisem. Uczniowie zaprezentowali zabawną scenkę pt. „Jeden dzień z życia szkoły”. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom, album i słodką niespodziankę od Zarządu Centrum Medycznego.

22 czerwca 2021 r. uczniowie klasy VII i VIII KRORE udali się na wycieczkę do schronu „Marysieńka”. Niepozorny budynek, który ujrzeli,  nie zapowiadał, co kryją jego podziemia. Ze zdziwieniem przemierzali  więc tajne pomieszczenia i obserwowali system urządzeń, dzięki którym schron mógł funkcjonować. Zwiedzaniu sprzyjał również przyjemny chłód panujący wewnątrz budynku.

W XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Mój pomysł na dobry dzień bez Internetu" zorganizowanym przez Zespół Szkół przy Szpitalu Uzdrowiskowym ,,Słoneczko" w Kołobrzegu nasze uczennice Oliwia K. i Hanna Ż. zostały docenione i nagrodzone przez dyrektora kołobrzeskiej szkoły szpitalnej. Wyróżnione prace powstały pod kierunkiem p. Gertrudy Możdżeń i D. Szeligi. Serdecznie gratulujemy!

15 czerwca 2021 r. uczniowie z Łańcuta wzięli udział w wycieczce do Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie. W sali edukacyjnej Ognik odbyło się szkolenie prowadzone przez strażaka na temat zasad postępowania przeciwpożarowego oraz specyfiki pracy zawodowego strażaka. Nasi podopieczni mięli również możliwość obejrzenia remizy strażackiej oraz całego jej wyposażenia.

Strona 1 z 36

Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

📞 800 12 12 12 📞

(wsparcie dostępne również w języku ukraińskim / rosyjskim)

ul. Lwowska 60 35-301, Rzeszów 17 866 42 68 szkolaszpitalna@wp.pl