Z okazji Dnia Dziecka odwiedzili nas krasnoludkowi goście, dając nam mnóstwo radości i kolorowych wspomnień! Ich roześmiane buźki opowiedziały swoją bajkę, zostawiając nam drobną wskazówkę: „To nie cuda moi mili, tylko dobro, które wraca. Więc bądź dobry w każdej chwili! To po prostu się opłaca”. Dziękujemy!

krasnoludki

- pod takim tytułem odbyły się zajęcia w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”. Uczniowie wzięli udział w zajęciach związanych z etykietą przy stole. Degustowali różnego rodzaju herbaty. Zapoznali się z kulturą Wielkiej Brytanii, między innymi ze zwyczajem picia herbaty „Five o’clock”.

herbatka

W Łańcucie Dzień Dziecka, biorąc udział świętowano niezwykle radośnie. Dzieci uczestniczyły w konkursach i zabawach obfitujących w nieskończone chwile radości i kreatywności. Wszystkim dzieciom życzymy aby każdy dzień przynosił im pogodę ducha, szczęście i optymizm. 

dzień dziecka ps ł

Z okazji Światowego Dnia Pszczół uczniowie klas 1-3 odwiedzili bibliotekę szpitalną przy ul. Lwowskiej. Pani bibliotekarka uświadomiła im rolę pszczół w przyrodzie i w życiu człowieka. Na koniec każdy dostał upominek. Dziękujemy!!!

pszczoły

Moduł III międzynarodowego projektu edukacyjnego „Czytam z klasą lekturki spod chmurki” zrealizowaliśmy z książką „Drzewo do samego nieba” M. Terlikowskiej. Czytaliśmy, wypełnialiśmy lekturniczek, przygotowywaliśmy obrazkową „lekturę na wieszaku”, projektowaliśmy lekturkową doniczkę i sadziliśmy pomidorki w szkolnym zielonym zakątku. Bądźmy dobrzy dla roślin!

lekturki

Strona 1 z 42

Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

  800 12 12 12

(wsparcie dostępne również w języku ukraińskim / rosyjskim)