Dziś nadszedł ten dzień! Pożegnaliśmy szkołę!  Uczniowie dziennego oddziału w Łańcucie odebrali pamiątkowe dyplomy, książki i prezenty. Nie zabrakło ciepłych słów i gratulacji od Pani Dyrektor, Pani Doktor i Starosty Powiatu Łańcuckiego Pana Adama Krzysztonia. Spotkanie umilił Wakacyjny Koncert Życzeń, pełen ciepłych słów i pięknych piosenek.

Pożegnanie Ł

20 czerwca 2022 r. na oddziale dziennym psychiatrii dzieci i młodzieży w Łańcucie odbyło się spotkanie z policjantem Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie. „Bezpieczne wakacje. Odpowiedzialność prawna dzieci i młodzieży", to temat, który szczególnie zainteresował naszych podopiecznych.

policjant KPP Ł

13 czerwca 2022 r. nasi uczniowie  z oddziału Onkohematologii odwiedzili Śląsk, aby uczestniczyć  w Wielkim Pikniku Integracyjnym Fundacji Iskierka. Nagłe załamanie pogody pokrzyżowało niestety plany organizatorów, ale udało się szybciutko zmienić plan wycieczki. Nasi podopieczni oprócz fantastycznej wizyty w Ogrodzie Zoologicznym  odwiedzili również  Chorzowskie Funzeum, pełne różnorodnych atrakcji i zmysłowych doświadczeń. Mimo niepogody, pogoda ducha dopisywała wszystkim uczestnikom wycieczki. Dziękujemy!

Wycieczka ONK

 

13 czerwca 2022 r. uczniowie  z Łańcuta odwiedzili siedzibę Państwowej Straży Pożarnej. Podczas szkolenia zawodowy strażak zapoznał uczniów z zasadami przeciwpożarowymi oraz opowiedział o ciekawej pracy strażaka. Uczniowie zwiedzili remizę strażacką, sprawdzili, jakim sprzętem dysponują strażacy. Na zewnątrz remizy odbył się pokaz gaszenia ognia z wykorzystaniem wozu strażackiego.

Zrzut ekranu 2022 06 27 105903

9 czerwca 2022 roku w szpitalu przy  ul. Lwowskiej odbyły się zajęcia kulturowe pt.  „Wędrówki po Wielkiej Brytanii”. Uczniowie zapoznali się z ciekawostkami o Wielkiej Brytanii . Dowiedzieli się jakie ciekawe miejsca warto zobaczyć w jej stolicy - Londynie. Dzięki pracy z  mapą Zjednoczonego Królestwa przypomnieli sobie się jakie kraje należą do UK.  Na koniec starsi uczniowie rozwiązywali quiz podsumowujący wiadomości o Wielkiej Brytanii, a młodsi wykonali flagę Zjednoczonego Królestwa.

Zrzut ekranu 2022 06 15 094008

Strona 1 z 36

Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

📞 800 12 12 12 📞

(wsparcie dostępne również w języku ukraińskim / rosyjskim)

ul. Lwowska 60 35-301, Rzeszów 17 866 42 68 szkolaszpitalna@wp.pl